Partnerzy

 
Centrum Opieki ,,Twój Uśmiech" powstało w trosce o osoby potrzebujące wsparcia i opieki. Każdy z nas kocha swoją rodzinę, troszczy się o nią. Każdy potrzebuje spokojnego miejsca do którego wraca po pracy, azylu bezpieczeństwa dlatego postanowiliśmy wspólnie pomóc osobom zgłaszającym się z prośbą o pomoc.
 

 
 
Współpracę  z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Białymstoku rozpoczęliśmy od początku swojego istnienia. Wspólnie z pracownikami socjalnymi, asystentami rodziny staramy się wspomóc najbardziej potrzebujących. Nasza współpraca polega na przekazywaniu odzieży używanej, mebli, sprzętu AGD i RTV dla podopiecznych MOPR. Dzięki naszym darczyńcom i wspólnym działaniom udało się pomóc dla wielu białostockich rodzin. Liczymy na dalszą owocną współpracę.
 
 

 
 
Naszym celem działania jest również pomoc osobom chorym, niedołężnym, dla których zdrowie odmówiło posłuszeństwa. Nie możemy stać obojętnie wobec czyjegoś nieszczęścia. W związku z powyższym postanowiliśmy rozpocząć współpracę z Towarzystwem Przyjaciół Chorych ,,Hospicjum". Wspieramy jej podopiecznych poprzez przekazywanie środków higienicznych, materiałów potrzebnych do codziennej pielęgnacji. Staramy się również reklamować, przedstawiać tę instytucję we wszystkich naszych działaniach. Nie bądźmy na cierpienie innych.
 
 
 

 
 
Jednym z naszych podstawowych celów działania jest pomoc dla najmłodszych, którzy są potęgą naszej przyszłości. W porozumieniu z Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku postanowiliśmy o comiesięcznym zakupie obiadów dla dzieci  z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Wspomagamy w ten sposób nasze pociechy od początku naszego powstania. Liczymy, że każde dziecko, które otrzymało w dzieciństwie jakiekolwiek wsparcie w przyszłości służyć będzie pomocą dla innych.