Aktualności

Zestaw ubrań

W tym miesiącu zwróciła się do nas pewna rodzina, która potrzebuje pomocy w formie odzieży. W odpowiedzi na prośbę przygotowaliśmy zestaw ubrań całej rodzinie. Ubrania, które zostały przekazane wywołały uśmiech  i zadowolenia w szczególności u najmłodszej części rodziny. Cieszymy się, że możemy pomóc. 

Obiadki w lutym

Zgodnie z naszą tradycją w lutym również opłaciliśmy obiadki uczniom ze współpracującej z nami szkoły. Dzieci mogą zjeść ciepły posiłek, a my może się cieszyć z tego, że komuś pomogliśmy.

Nowe łóżeczka

Ofiarują Państwo pomoc w różnoraki sposób. Najczęściej przekazując nieużyteczne już w Państwa domach artykuły. Poszczególne rzeczy są dla niektórych zbędne, zaś innym są marzeniem. W tym miesiącu mogliśmy przekazać dwa łóżka, dzięki którym dzieci z potrzebującej rodziny mogą spać oddzielnie. Każde z nich jest szczęśliwe ze swojego nowego posłania.

1 % podatku

Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy pracujący obywatel naszego kraju ma obowiązek rozlicznenia się z podatku dochodowego za poprzedni rok. Przy tym obowiązku mamy również mozliwość pomocy przekazując 1% podatku na poszczególne osoby lub organizacje. Przypominamy, że moga Państwo przekazać niniejszy podatek na współpracujące z nami Hospicjum lub na rzecz Oli Gołaszewskiej lub też na Marzannę Wieczorek.

Psiaki też potrzebują pomocy

Podczas organizowanych zbiórek odzieży używanej przekazują Państwo również pościel, koce i poduszki. Większość z tych artykułów nie nadaje się do przekazania osobom potrzebującym. Postanowiliśmy nawiązać współpracę ze schroniskiem zwiarząt w Białymstoku. Przekazujemy powyższe rzeczy, które są bardzo pomocne w wyposażeniu psich domków. Psiaki mają ciepłe i miękkie posłania w te zimowe dni.

Turnus rehabilitacyjny

Nasza podopieczna Marzanna Wieczorek w dalszym ciągu dzielnie walczy o powrót do sprawności fizycznej po niefortunym upadku. Marzanna jest kobietą, która się nie poddaje pomimo cierpienia i bólu. Codziennie ćwiczy, żeby wstać z wózka. Jej walka przynosi coraz lepsze efekty. Korzysta z ośrodków rehabilitacyjnych, ale niestety wiąże się to z dużymi kosztami. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli mogliśmy opłacić jeden z turnusów rehabilitacyjnych. Dziękujemy w imieniu Zarządu Fundacji, jak również Marzanny

Życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby te święta były wyjątkowe. Życzymy, abyście Państwo spędzili je w gronie najbliższych osób, aby ten magiczny świąteczny czas natchnął nas wszystkich pozytywną energią i dał wiarę w lepsze jutro. Wesołych Świąt!

Strony